Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 18.07.2014 Gazete
ABONE OL

Bankalarda engel kalkıyor

Bankalarda engel kalkıyor
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), bankacılık hizmetlerinin engelliler için güvenli ve kullanıma uygun hale getirilmesine yönelik hazırladığı yönetmelik taslağını görüşe açtı. Taslağa göre; bankalar, hizmetlerini ve ürünlerini planlarken engelli müşterilerin kullanımına ilişkin gereksinimleri de dikkate alacak. Yazılı belgeler, görme engellilere göre de hazırlanacak.

kalan karakter 1000

hayatı hayatı

bankalar her işlem için para alıyorlar düşün hesabını kapaıyorsun paranı çekip veya kredi maaş kartını kapatırıyorsun daha işlem yapamayacam diyorsun biz kazız hemen işlem yapıp para kesiyorlar resmeen soygun var sayın savcılrımız bankalarda tek güvencemiz siz kaldınız artık care olarak

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.07.2014 20:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.