Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 16.07.2014 Gazete

THY'ye 4 ödül birden

THY'ye 4 ödül birden
Türk Hava Yolları (THY), 2014 Skytrax yolcu değerlendirme sonuçlarına göre bu yıl da 'Avrupa'nın En İyi Havayolu Şirketi' oldu. 'Dünyanın 'En İyi Business Class İkram Servisi', 'En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı' ve 'Güney Avrupa'nın En İyi Havayolu Şirketi' ödülleri de THY'ye verildi.

DÖRDÜNCÜ KEZ EN İYİ
THY'den yapılan açıklamaya göre; 'Skytrax Yolcu Tercih Ödülleri', geçtiğimiz 3 yılda olduğu gibi bu yıl da THY'yi, 'Avrupa'nın En İyi Havayolu Şirketi' olarak ilan etti. Uzun menzilli uçuşlarının tamamı ve diğer dış hat uçuşlarının belli bir bölümünde Business Class yolcularına 'Flying Chef' hizmeti sunan THY, dünya sıralamasında 'En İyi Business Class İkram Servisi' ödülüne ve 'Turkish Airlines Lounge İstanbul'da sunduğu ikram hizmetiyle de 'En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı' ödülüne layık görüldü. Hampshire, Farnborough Airshow'da açıklanan ödüller, Skytrax Üst Yöneticisi Edward Plaisted tarafından THY Genel Müdürü Temel Kotil'e takdim edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.