Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 09.07.2014 Gazete
ABONE OL

İçi cam, dışı pet

İçi cam, dışı pet
DOĞANAY Gıda, renklendirici ve koruyucuyu içermeyen limonatasını, yeni üretim teknolojisi Campet şişe ile birleştirdi. İçi cam, dışı petle kaplı Campet ile tüketiciye olası zararların engellenmesi hedefleniyor. Başkanı Rafet Doğanay, "Özel üretim hattı ile, insan sağlığına zararlı koruyucu madde kullanmayıp, ürünü son üretim tarihine kadar besleyici özelliğini korumuş olarak ilk günkü lezzetini de bozmadan vatandaşlara ulaştırıyoruz" dedi. Campet teknolojisini baştan beri takip ettiklerini ifade eden Doğanay, tüm ürünlerde kullanacaklarını söyledi.

Eda GÜREŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.