Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 03.07.2014 Gazete
ABONE OL

Şeffaf evler

Şeffaf evler
İstanbul Göktürk'teki Yalın Evler projesi, güneş ve oksijeni hayata katan şeffaf cam dış cephesi ve özgün mimarisi ile dikkat çekiyor. Ormana komşu olan proje, toplam 146 konut ve 10 dükkandan oluşuyor. Fiyatları 207 bin dolardan başlayan dairelerin yüzde 55'i satılırken, projenin inşaatının da yüzde 80'i tamamlandı. Keleşoğlu ve Zilal İnşaat işbirliğiyle inşa edilen proje, Türkiye'de ilk kez hafif çeliği de barındıran karma bir yapı sistemiyle hayata geçiriliyor. Keleşoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Keleş, "Projemizde beton ve çeliği birleştirdik. Butik olması için her şeyi butik şekilde tasarladık ve bu konuda örnek teşkil ediyor. Projenin dış cephesinin tamamı cam. Bunun sebebi ise gün ışığını tamamıyla içeri almak istememiz" dedi.

Yalın Evler projesinde, yüzde 1 KDV avantajıyla, fiyatı 207 bin dolardan başlayan daireler, yüzde 25 peşin, 24 aya varan 0 faizli cazip kredi seçenekleri ile satışa sunuluyor. Dileyen alıcılar ise, banka kredisi kullanabiliyor.

Özlem KAMER TERCANLI

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.