Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 20.08.2013 Gazete
ABONE OL

İzmir'e ''

İzmir'e 'Mavi Bahçe'
nde 21 yıldır hizmet veren Favori, şimdi de alışveriş merkezi (AVM) sektörüne adım attı. Firma, İzmir'de 200 milyon dolarlık yatırımla adlı bir AVM kuruyor. AVM; giyimden eğlenceye, eğitim danışmalığından çocuk oyun alanlarına, geleneksel pazardan konser alanlarına kadar ziyaretçilere geniş bir yelpazede hizmet verecek. Favori Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Selami Özel, "Geliştirme firmamız bir arsa ile geldi. Bu arsa kaşıkçı elması gibi bir teklifti. Düşünmeden kabul ettim" dedi. Dünyada paranın yüzde 80'inin kadınların kararlarıyla harcandığını belirten Özel, Mavi Bahçe'de kadınlara ayrıcalıklar tanıyacaklarını, İzmir'de olmayan markaları da getireceklerini söyledi. Mavi Bahçe, Eylül 2014'te açılacak. Aylık ziyaretçi hedefi ise 1 milyon 200 bin olarak belirlendi.

Yelda ÖZDEŞÖznur KALKAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.