Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 28.05.2013 Gazete
ABONE OL

Kadınlara iş müjdesi

Kadınlara iş müjdesi
Başbakan Yardımcısı , "ın daha çok çocuk sahibi olabilmesi ya da çocuk sahibi olan kadınların iş hayatına daha çok girebilmesi için bir paket hazırladık, bunu ilerleyen günlerde açıklayacağız" dedi. Pakette özellikle çocuk sahibi olan çalışan kadınlarla ilgili kolaylıkların yanında, annelerin iş bulmasının da önünü açacak tedbirler olduğu belirtiliyor.

kalan karakter 1000

NURAN NURAN

sayın Ali BABACAN'nı gönülden tebrik ederim bir anne olarak , ben özel sektörde 9 sene sonunda evladım oldu ve bütün dünyam alt üst oldu çünkü geldiğimde işimi tüm anlamıyla kaybetmiştim düşünüyorum anne olmak suçmuydu bunu hep sorguladım ama hep unutulan şey onlarıda bir anne dünyaya getirdiği saygılarımı sunuyorum sevgilerle

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 28.05.2013 13:45
can can

memur disiplin affında son durum nedir?

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 28.05.2013 13:24
cemile tepe cemile tepe

SN YETKİLİLER SESİMİZ DUYULUYORMU BİLMİYORUZ FAKAT BİZ 40 YAŞINDA OLAN ANNELER KADINLAR İÇİN ARTIK ERKEN EMEKLİLİK İSTİYORUZ YETERİNCE İŞ HAYATINDA BULUNDUK BİZLER MEMUR DEĞİLİZ ÖZEL SEKTORDEYİZ ŞARTLARIMIZ AĞIR EVLATLARIMIZ YOLUMUZU GÖZLEMEKTEN HELAK OLDULAR EŞLERİMİZ YORGUNLUKTAN YÜZÜMÜZÜ GÖREMEZ OLDULAR SIRTIMIZI DÖNÜP YATIYORUZ BAKIN 1973 DOĞUMLUYUM 1991 SGK GİRİŞLİ BİR ANNE BU VATANIN DA KADINIYIM 21 YIL OLMUŞ DAHA NE KADAR ÇALIŞMAMIZ LAZIM NE ANNELİĞİMİZİ NE KADINLIĞIMIZI YAŞAYAMADIK ALLAHAŞKI İÇİN YETER YETER YETER

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır2
cevapla 28.05.2013 12:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.