Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 15.05.2013 Gazete
ABONE OL

Evde yokuz devri bitti

Evde yokuz devri bitti
, konut, ev-otel ve çarşının içinde yer aldığı 2 bin bağımsız bölümden oluşan Future Park İstanbul projesiyle gayrimenkul sektörüne adım attı. 'taki projede, Türkiye'de ilk kez akıllı ev teknolojilerini uygulanacak. Sistemle ilgili bilgi veren Hiper Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi , "Future Park İstanbul'da anahtar kullanma ortadan kalkıyor. Evinizin uzaktan kontrol ile sıcaklığını ayarlayabileceksiniz. Sistem sayesinde gelen misafirleriniz, siz evde olmasanız bile size sesli ve görüntülü mesaj bırakabilecek" dedi. Güvenliğin de akıllı ev çözümleri ile sağlandığına dikkat çeken Taşçı, evdeki risklerin ilgili birimlere otomatik olarak bildirileceğini, yangın ve gaz kaçağı gibi durumlarda dairenin gazının otomatik olarak kesileceğini kaydetti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.