Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 21.03.2013 Gazete
ABONE OL

En iyisi oldu

En iyisi Turkcell oldu
"Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri 2012" araştırması, bu yıl da 'in birinciliğiyle sonuçlandı. İkincilik ödülünü Garanti Bankası, üçüncülük ödülünü Coca-Cola aldı. "En beğenilen 20 şirket" arasında Arçelik dördüncü, Koç Holding beşinci sırada yer aldı.

'BÜYÜK EMEK VAR'
Birincilik ödülünü alan Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "6 yıldır üst üste aldığımız bir başarı. Mükemmel bir müşteri deneyimi sunmaya çalışıyoruz. Bütün takım bunun üzerinde çalışıyor. Turkcell'in başarısında çok büyük bir insan emeği var. Burada çalışanlar var, müşteriler var. Müşterilerimizin de çok büyük emeği var. Biz hepimizi bir aile, bir takım olarak görüyoruz."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.