Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 20.03.2013 Gazete
ABONE OL

Taklit edelim burs kazanalım

Taklit edelim burs kazanalım
'nun, sosyal medya sitesi Twitter'da kendi adına hesap açan öğrenciyi bulup ona burs vermesi günün konusu oldu. Twitter'da birçok kullanıcı, "Biz de Ağaoğlu'nu taklit edip burs kazanalım" tweetleri atmaya başladı. Bu arada burs kazanan taklitçi öğrenci de icraatlarına devam ediyor. İstanbul'da bir üniversitede okuyan sahte Ali Ağaoğlu, gerçek Ali Ağaoğlu'ndan burs almaya başlarken, hesabını kapatmadı. 'Para' odaklı tweetler yazan, takipçilerine 'fakirler' diye hitap eden ve önemli oranda takipçisi bulunan sahte Ağaoğlu'nun ilginç tweetleri şöyle: Hayır ağlamıyorum. Gözüme 10 milyon dolar kaçtı: Maç seyircisiz oynanmadı. Ben stadı kapattım. Lidyalı akrabalarım gelecek. Twitter'ı boşaltın. Hamit'in vurduğu yerle kale arasına 20 tane gökdelen dikilir. Bana nefes alan kimseyi sevme şansı vermediler. Ben de parayı sevdim. Ben rüya görmüyorum. Çünkü rüyayı fakirler görür. Kalbinde bana yer yoksa güzelim, farketmez satın alır rezidans da dikerim.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.