Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 19.03.2013 Gazete

Yılın en iyisi

Yılın en iyisi Türk Hava Yolları
AIR Transport News Dergisi seçici kurulu, uluslararası hava yolu şirketlerinin büyümesini baz alarak yaptığı değerlendirme sonucunda, yılın en iyi hava yolu şirketi ödülüne 'nı (THY) layık gördü. THY Genel Müdürü Temel Kotil, "Avrupa pazar payını, bu yıl 3'üncülükle kapattık. Ödülün ana kaynağını oluşturan şey de bu sürekli gelişimdir. Yüzde 3-4 olan pazar payımızı 13'e çıkardık. Kârımız çok ciddi rakamlara ulaştı" dedi. THY'nin rakiplerine göre, yüzde 30 daha ucuz hizmet verdiğini belirten Kotil, "Avrupa'da bilet fiyatı olarak en ucuz hava yolu şirketiyiz" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.