Bugünkü
Takvim

i en çok erkekler kullanıyor

İnterneti en çok erkekler kullanıyor
Türk Telekom'un işbirliğinde yaptığı araştırmaya göre; Türkiye'de kullanıcılarının yüzde 60.9'u erkek, yüzde 39.1'i kadınlardan oluşuyor. Kullanıcıların yüzde 50.9'u, 18-34 yaş aralığında yer alıyor. Hanelerin yüzde 87'si interneti sörf yapmak amacıyla kullanırken, Facebook'a girmek ikinci sırada yer alıyor. 38 ilde yüz yüze gerçekleştirilen araştırmanın sonuçlarına göre; Türkiye'de 19.1 milyon hanenin yüzde 52'sinde bilgisayar, yüzde 41'inde internet bağlantısı mevcut. Araştırmanın en çarpıcı sonuçlarından biri, internet kafelerden internete bağlanmanın gözle görülür şekilde düşmesi... Türkiye'deki kullanıcılar internete daha çok evden bağlanıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.