Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 26.05.2012 Gazete
ABONE OL

43 bin liraya daire

TOKİ, alt gelir grubu için 43 bin liraya konut inşa edecek. 'taki konutları taksitle alanlar, ayda 217 lira ödeyecek...

43 bin liraya daire
(TOKİ), 'ta alt gelir grubundaki vatandaşlar için 43 bin liradan başlayan fiyatlarla sosyal nitelikli konut inşa edecek. Alt gelir grubundaki vatandaşlara, kira yerine, taksitlerini ödeyerek kendi evlerinin sahibi olma fırsatı sunan TOKİ, bu kapsamda Ankara Mamak 2. Etap'ta inşa edeceği 234 konutu, kura yöntemiyle satışa çıkarıyor.

PEŞİNAT 4 BİN LİRA
Konutların 135'i 64, 99'u 84 metrekare ve 2 oda 1 salon şeklinde olacak. 64 metrekarelik konutların peşin fiyatı 43 bin liradan başlayacak. Bu konutlar aynı zamanda 4 bin lira peşin, 180 ay vadeyle de satışa çıkarılacak. Aylık taksitleri ise 217 liradan başlayacak. Aynı projedeki 84 metrekarelik konutlar ise peşin 55 bin liradan başlayan fiyatlarla satılacak. Yüzde 12'si peşin, 180 ay vadeyle satılacak konutların aylık taksitleri de 273 liradan başlayacak. Başvurular 4-15 Haziran tarihleri arasında Ziraat Bankası'nın Hamamönü Şubesi'nce kabul edilecek. Başvuruların konut sayısından fazla olması durumunda kura 29 Haziran'da yapılacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.