Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 27.09.2011 Gazete
ABONE OL

Şehir içi galerilere 'çıkın' tebligatı

'nın daha önce aldığı nin şehir dışına çıkartılması kararı İstanbul'da bazı ilçelerde başlatıldı. Konuyla ilgili bir soruyu cevaplandıran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, şöyle konuştu: "İstanbul'un şehir merkezlerinde yaya yürüyüşlerine ciddi anlamda problem çıkartan oto galerisi sisteminin şehir dışına çıkartılması öteden beri gündemde. Konu tüm İstanbul'u kapsıyor. Valiliğimiz ve ilçe belediyeleriyle birlikte çalışmalar yürütmekteyiz. Oto galerilerinin, yer yer trafiği etkiledikleri ve bazı yerlerde şeritleri dahi ihlal ettiklerini görmekteyiz. Bununla ilgili çalışma başlatıldı."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.