Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 27.09.2011 Gazete

120 mağaza açacak bin kişiye iş verecek

120 mağaza açacak bin kişiye iş verecek
'in 9 ülkedeki lisansörü ve distribütörü , markanın Avrupa'daki yeni nesil ilk monobrand (tek marka) mağazasını 10 Ekim'de İstanbul Beyoğlu'nda açıyor. Marka ile yaptıkları anlaşma çerçevesinde 5 yıl içerisinde Türkiye'ye 120 Converse mağazası açıp, bine yakın kişiyi istihdam edeceklerini belirten Gözalan Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Üyesi Kerim Gözalan, "Türkiye, Converse'in Avrupa'daki 3. büyük ülkesi. Yılda 1.5 milyon çift ayakkabı satıyoruz. Bu açılımın Türkiye'den başlaması normal" dedi. Gözalan, 2012 sonunda ayakkabı dışındaki Converse'in hazırgiyim ürünlerinin üretimine başlayacaklarını söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.