Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 25.09.2011 Gazete
ABONE OL

rekor kırdı

En yaygın sosyal paylaşım sitesi , 11 ayda 1.6 milyar doları aşan reklam geliri elde etti

Facebook rekor kırdı
Dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi , 801 milyon kullanıcıya ulaşmayı başardı. Her yıl Forbes listesinde üst sıralara yükselen Marc Zuckerberg'in sahibi olduğu Facebook'un 11 aylık reklam geliri 1.6 milyar doları aştı. Türkiye'de 30 milyon kullanıcısı olan Facebook'un, 2015'te 2 milyar üyeye ulaşması bekleniyor. Bu arada Facebook kendini yeniliyor. Üyelerin kendileriyle ilgili paylaşmak istedikleri bilgilerin bulunduğu 'Profil' sayfasının yerine geçecek olan 'Zaman Tüneli' sayfasında, kullanıcıların yaşamlarıyla ilgili hikayeleri ve paylaşımları geriye doğru kronolojik sıra içinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.