Bugünkü
Takvim

Boyner Çarşı ile dönüyor

Boyner Çarşı ile dönüyor
Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner, 2004'te 'Boyner'e dönüştürdüğü Çarşı markasını orta gelir grubuna hitap eden farklı birçok katlı mağazacılık konseptiyle yeniden piyasaya sunuyor. Cem Boyner, "Çarşı markasıyla müşteri arasındaki aşk hiç bitmedi. Biz de hem konsepte uygun olduğu, hem de unutulmadığı için bu markayı kullanmaya karar verdik" dedi. Seçimle ilgili görüşlerini de dile getiren Boyner, şunları kaydetti: "Ankara'ya değil müşteriye bakarız. Türkiye'nin yüzde 50'si ekonomik gelişmeden heyecan duyuyorsa bunu bunu önemseriz."


Burçin GÖKTAN

kalan karakter 1000

Mustafa ÇORBACI Mustafa ÇORBACI

Bir hemşerin olarak tafsiyem iyi yaparsın yoksa'ki yok olursun diye düşünüyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 17.06.2011 12:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.