Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 25.02.2011 Gazete
ABONE OL

Libya'daki Türkler'e 3 operatörden destek

Libya'daki Türkler'e 3 operatörden destek
CEP telefonu operatörleri, Libya'daki Türk vatandaşlarının Türkiye ile iletişimlerini koparmaması için özel bir çalışma başlattı. Vodafone Türkiye, Libya'daki tüm faturasız hat abonelerine, 50 lira yükleme yaparken, faturalı hat sahiplerinin gönderdikleri SMS'lerden ise ücret almama kararı aldı. Avea da, Libya ve depremle sarsılan Yeni Zelanda'daki müşterilerinin hatlarına 100 TL fatura indirimi yaptı. Bu ülkelerdeki müşterilerinin hatlarının kapanması engellendi. Turkcell yetkilileri ise Libya ile sesli iletişim imkanı olmadığı için SMS mesajları ile yönlendirme yaptıklarını, dakikaları bitenlere yükleme yapıldığını, faturalı hatlardan da ücret alınmayacağını açıkladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.