Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 18.02.2011 Gazete
ABONE OL

Ev nöbeti

'nin 'te haftaya satışa sunacağı 8 konutu almak isteyenler 24 saat nöbet tutuyor

Ev nöbeti
'te, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca () kurasız, başvuru önceliğine göre 23 Şubat'ta satışa sunulacak 8 konutu almak isteyen 8 kişi, önünde 24 saat nöbet tutuyor. Konut almak için sıra bekleyenlerden Soner Sakin, 15 Şubat günü bankanın önüne geldiklerini belirterek, şöyle konuştu: "Koşulları uyan ilk 8 müracaatçının TOKİ konutlarından alabileceğini öğrendik. Buraya gelenler arasında sıra yaptık. 8 kişi sırada bekliyoruz şu anda. Banka yetkilileri, bu satışların bütün Ziraat Bankası şubelerinden yapılabileceğini söyledi. Biz de bilmiyoruz ne olacağını, şansımıza bekliyoruz."

TOKİ'den depreme hazırlık kurultayı
TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar, "Doğal afetlere hazırlıklı bir Türkiye için 4-5 Mart'ta konut kurultayı düzenleyeceğiz" dedi. Deprem dönüşümü için devlet, hükümet, yerel yönetimler, dernekler, akademisyenler ve iş dünyasının birleşmesi gerektiğini söyleyen Bayraktar, "Deprem dönüşümünü en riskli bölge ve şehirlerde başlatacağız" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.