Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 21.01.2011 Gazete
ABONE OL

faturası 'de...

İGDAŞ faturası PTT'de...
, ile doğalgaz faturalarının ödenmesi konusunda bir anlaşma gerçekleştirdi. Yapılan anlaşma ile İGDAŞ aboneleri, İGDAŞ veznelerine gitmeden en yakınlarındaki PTT işyerinden faturalarını ödeyebilecek. Konuyla ilgili değerlendirme yapan İGDAŞ Genel Müdürü Bilal Aslan, İGDAŞ'ın 4.5 milyona yakın abonesi olduğunu belirterek şunları kaydetti: "Müşteri memnuniyeti İGDAŞ'ın hassasiyetle üzerinde durduğu konuların başında geliyor. Hizmet kalitemizi yükseltmek, doğalgaz ile ilgili her konunun mümkün olan en kısa zamanda sonuçlanmasını sağlamak için çalışmalar yapıyoruz."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.