Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 17.01.2011 Gazete
ABONE OL

' için önemli'

'Peugeot için Türkiye önemli'
Başkanı , 'nin Peugeot'nun geleceği açısından çok önemli olduğunu belirterek, "Peugeot ve Türkiye birlikte bir sinerji oluşturarak çok büyük bir pazar yaratacaktır" dedi. Rambaud, kendi şahsi inancının Türkiye otomotiv pazarının 1 milyon adetlere ulaşabileceği yönünde olduğunu ifade ederek, Türkiye pazarında her yıl büyüme kat ettiklerini söyledi. Peugeot markası açısından Türkiye'nin, en başarılı ve bu bölge içinde en güçlü pazarlardan biri olduğunu dile getiren Rambaud, şöyle konuştu: "Avrupa'da bu oranlara yaklaşabilen ve bu pazar rakamlarını elde edebilen çok az ülke var. Bu açıdan da bakıldığında Türkiye'de gelecekte büyük bir potansiyel olduğunu düşünüyoruz."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.