Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 29.10.2010 Gazete
ABONE OL

Otomobil bayramı

İstanbul Autoshow Fuarı, Cumhuriyet Bayramı'nı kutladığımız bugün başlıyor. En yeni modeller otomobil tutkunlarını bekliyor

Otomobil bayramı
'un dün VIP açılışı gerçekleşti. Fuar bugün ziyaretçilere kapılarını açıyor. 200'ün üzerinde firmanın katıldığı fuarda; markaların en yeni modellerinin yanı sıra en gözde modelleri de otomobil tutkunlarına sunuluyor. Elektrikli modeller de dikkat çekiyor. Otomotiv Distribütörler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar, fuarın açılışında, elektrikli araçların desteklenmesinin çevreye uyumlu teknolojilerin gelişmesini sağlayacağını belirterek, şöyle konuştu: "Ancak, sadece elektrikli araçlar değil, düşük emisyon oranına sahip tüm
araçlar desteklenmelidir."

Kadınlara indirim
İstanbul 'da düzenlenen fuarda, 200'ü aşkın firma 8 salonda 120 bin metrekare alanda stand açtı. 85'i yeni 500 otomobil sergileniyor. Fuarda yerini alan otomobillerin toplam değeri 500 milyon doları buluyor. Biletler hafta içi 8, hafta sonu 15 TL. Kadın ziyaretçiler 5 lira vererek fuarı gezebilecek. Ayrıca kadınlar, özel otoparklardan faydalanacak. Kadınlara yönelik araç modelleri de ön planda. 1 milyon ziyaretçi öngörülüyor. 1 milyar dolar civarında bir iş hacmi yaratması bekleniyor. 7 Kasım tarihine kadar gezilebilecek.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.