Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 21.10.2010 Gazete
ABONE OL

Telekom'dan 9 ayda 1.9 milyar TL kâr

Telekom'dan 9 ayda 1.9 milyar TL kâr
Grubu, yılın 9 aylık döneminde net kârını geçen yıla göre 500 milyon liradan fazla artırarak, 1.9 milyar liraya çıkardı. Ocak-Eylül döneminde konsolide gelirler de, 2009'un aynı dönemine göre yüzde 1.8 artarak 8 milyar liraya çıktı. gelirleri ise 9 ayda, net 330 bin abone artışıyla 2009'a kıyasla yüzde 17 artış göstererek, 1.8 milyar lira olarak gerçekleşti. Telekom CEO'su , "Türkiye'nin En Değerli Markası ilan edilen Türk Telekom olarak, müşterilerimize değer yaratmaya odaklanarak, insan kaynağına, altyapıya ve teknolojiye yatırım yapacağız. Güçlü performansımız sürdüreceğiz" dedi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.