Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 21.10.2010 Gazete
ABONE OL

Bond'un aracı Türkiye'de

Borusan, filmlerinde kullanılan 'i 430 bin euroluk fiyatıyla Türkiye'de satışa sundu...

Bond'un aracı Türkiye'de
Türkiye'de lüks otomobil pazarındaki büyüme, süper lüks markaların iştahını kabartıyor. Infiniti'nin hemen ardından filmleriyle özdeşleşen süper lüks otomobil markası de Türkiye'de resmi olarak satışa sunuldu. Aston Martin'in katılmasıyla birlikte, Türkiye'de satılmayan süper lüks otomobil markası neredeyse kalmadı. Fiyatları 250 bin euro ile 430 bin euro arasında değişen Aston Martin'in Türkiye distribütörlüğünü Borusan Otomotiv yapacak. Borusan, İstanbul-Süzer Plaza'da 400 bin euroluk bir yatırımla açacağı showroomda gelecek yıl 22 adet Aston Martin satışı hedefliyor.
İşbirliği nedeniyle düzenlenen toplantıya; Borusan Holding CEO'su Agah Uğur, İcra Kurulu Başkanı Eşref Biryıldız ve Aston Martin üst yönetimi katıldı. Aston Martin'in Global Satış ve Pazarlama Direktörü Bill Donnelly, Türkiye'nin Aston Martin için yeni bir fırsat ve şans sunduğunu ifade etti.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.