Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 13.10.2010 Gazete
ABONE OL

primleri kredi kartıyla ödenebilecek

SGK primleri kredi kartıyla ödenebilecek
(), na ödeme kolaylığı getirmek için 17 banka ile anlaştı. Borçlu kişi, bankalardan edineceği kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı vererek prim borcunu ödeyebilecek. Prim ödeme yükümlüsünün kredi kartı ile yapacağı ödemelerde komisyon bedeli alınması bankaların genel mevzuatına bırakılacak. SGK, kredi kartı ile prim ödenmesinin, banka şubesinde yapılan tüm prim tahsilatı işlemlerinden bir farkı bulunmayacağını, nakit sıkıntısı içinde bulunan prim ödeme yükümlüsüne bu şekilde kolaylık sağlanmasını amaçladıklarını belirtti.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.