Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 30.10.2009 Gazete
ABONE OL

2 saatte rafların tamamı boşaldı

Migros'un 7'nci 5M mağazası Malatya'da hizmete girdi. Migros Ticaret Genel Müdürü Özgür Tort, 5M Malatya'nın, 81 ile yaygınlaşma hedeflerinin en canlı örneği olduğunu söyledi. Migros'tan yapılan açıklamada; Malatya 5M Migros'un açılışını takip eden 2 saatte raflarda bulunan toplam bin 22 televizyon ve 850 adet cep telefonunun satıldığı, 2 TIR deterjan, 30 ton ayçiçek yağı, 3 TIR buzdolabı ve yüzlerce elektronik ürünün hızla tükendiği kaydedildi. Mağazanın açılışında ayrıca, 7 ton tavuk, 2.5 ton kıyma, 5 ton pirinç, 4.5 ton muz, 30 ton ayçiçek yağı, 7 bin 500 çift çorap ve 4 bin 200 adet gömleğin de satıldığına dikkat çekilen açıklamada, Malatya 5M Migros'ta 250'den fazla kişinin istihdam edildiği belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.