Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 29.10.2009 Gazete
ABONE OL

En iyi olma yolunda

Zorlu Center ve Zorlu Konak Residence projeleri, Avrupa ve Afrika Gayrimenkul Ödülleri 2009 yarışmasında kazandığı ödülleri 16 Ekim'de Londra'da düzenlenen törenle aldı. Ödül töreninde Zorlu Center, yarışmanın bir üst etabı olan International Property Awards'a aday gösterildi. 12 Kasım'da ABD San Diego'da; Europe and Africa, Asia Pacific, UK, America ve Arabia bölgelerinin birincileri arasında yapılacak değerlendirme sonucunda, dünyanın en iyi projesi 'World's Best' belirlenecek. Zorlu Center bu yarışmada da birinciliği hedefliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.