Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 28.10.2009 Gazete
ABONE OL

Hijyenik ürünler arttı

Domuz gribiyle birlikte hijyenin önemi daha iyi anlaşıldı. Tüketicinin artan talebine bağlı olarak da firmalar ürün çeşitliliğini artırıyor. Antibakteriyel sabunların dışında hijyenik jeller şu dönemde büyük rağbet görürken, bazı firmalar maske gibi kullanılabilecek bandanaları piyasaya sürdü. Protex, yeni ürünü antibakteriyel el temizleme jelini satışa çıkardı. Zararlı bakterilere karşı yüzde 99 koruma sağladığı ifade edilen bu ürün susuz ve havlusuz, kolonya gibi kullanılıyor. Fiyatı ise 4.35 TL. Dalin de, gripten korunmak için hijyenik jel 'Hijyenel'i piyasaya sundu. Ürünün fiyatı 3 TL. Gripten korunmaya yönelik ürünler içinde en ilginç olanlarından bir tanesi de Buff bandana. 12 farklı kullanım şekli bulunan, maske gibi de kullanılabilen bandanaların fiyatı ise 29 TL.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.