Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 27.10.2009 Gazete

Teknoloji marketleri İzmir'e çıkarma yaptı

Teknoloji perakendicileri arasındaki rekabet İzmir'de kızışıyor. Media Markt, TeknoSA ve Best- Buy, İzmir'de mağaza açılışı atağına kalktı. Media Markt, İzmir'deki ilk mağazasını yarın açacak. Şirketin Operasyonlardan Sorumlu Türkiye Genel Müdürü Nuri Topatan, Türkiye pazarına girdikleri 2007 yılından bu yana krizin olumsuz etkilerine rağmen yatırımlarına devam ettiklerini, mağaza sayısını 11'e çıkardıklarını söyledi. Aylar önce Türkiye'deki yatırımlarına İzmir'den başlayacağını açıklayan BestBuy, burada büyük bir mağaza için hazırlıklara başlamıştı. TeknoSA da, İzmir'de yaşanan rekabette yerini aldı. BİMEKS ve Vatan Bilgisayar'ın da bu rekabete yanıt vermesi bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.