Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 26.10.2009 Gazete

'Pırlanta değerindeki termaller hâlâ ham madde'

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Ahmet Barut, Anadolu'nun her tarafında termaller bulunduğuna işaret ederek, "Ancak pırlanta değerindeki termallerimiz hala ham madde. Termallerimizi cilalayıp sunamıyoruz. Bu pırlanta değerindeki termallerden yeterince yararlanamıyoruz" dedi. Avrupa nüfusunun yaşlandığını, bu nedenle de sağlıklarına daha çok dikkat ettiklerini vurgulayan Barut, "Türkiye, termaldeki kapasitesi ile bu kitleyi kendisine çekebilir. Termal turizm, rekabet üstünlüğümüzün olduğu, milyonlarca turisti çekebileceğimiz bir alandır" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.