Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 19.09.2019 15:07
  • Son Güncelleme: 19.09.2019 15:07

nasıl yapılır? İlkokul, ortaokul, lise, üniversite ? | Vakıflar Genel Müdürlüğü

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından her yıl ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine yönelik burs verilmektedir. VGM bursundan faydalanmak isteyen öğrenciler ve velileri başvuruların nasıl yapılacağını merak ediyor. Peki, nasıl yapılır? İlkokul, ortaokul, lise, üniversite ?

VGM burs başvurusu nasıl yapılır?

VGM burs başvuruları devam ediyor. Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) tarafından eğitim öğretim dönemi boyunca düzenli olarak verilen burs için başvuruların nasıl yapılacağı merak ediliyor. Başvuru sürecine dair tüm detayları yazımızda derledik. Peki, VGM burs başvurusu nasıl yapılır? İlkokul, ortaokul, lise, üniversite VGM bursu ne kadar? İşte konu ile ilgili ayrıntılar...

VGM BURS BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ortaöğrenim (İlkokul, ortaokul, lise) burs başvuruları 9 Ekim'de sona erecek.

Yükseköğrenim burs başvuruları 30 Ekim'de sona erecek.

Ortaöğrenim ve yükseköğrenim burs başvuruları başvuru formu doldurulmak suretiyle alınmaktadır.

ORTAÖĞRENİM VGM BURS BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN

YÜKSEKÖĞRENİM VGM BURS BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.