Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 17.09.2019 18:52
  • Son Güncelleme: 17.09.2019 18:52

açıklandı mı? LGS, PYBS, İOKBS, AÖL ve diğer sınavlar ne zaman yapılacak?

, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte milyonlarca öğrenci ve velinin gündeminde yer alıyor. LGS, PYBS, İOKBS ve AÖL gibi sınavlara hazırlanacak olan öğrenciler sınav tarihi hakkında araştırmalarını sürdürürken gözler Milli Eğitim Bakanlığı'ndan gelecek açıklamaya çevrildi. Peki, 2020 açıklandı mı? LGS, PYBS, İOKBS, AÖL ve diğer sınavlar ne zaman yapılacak?

2020 MEB sınav takvimi açıklandı mı?

Milyonlarca öğrenci 2019-2020 eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte 2020 MEB sınav takvimi hakkında bilgi edinmek istiyor. Bu kapsamda arama motorlarında araştırılan soruların başında 2020 MEB sınav takvimi açıklandı mı sorusu yer alıyor. Peki, LGS, PYBS, İOKBS, AÖL ve diğer sınavlar ne zaman yapılacak? İşte konu hakkında merak edilen detaylar...

2020 MEB SINAV TAKVİMİ AÇIKLANDI MI?

Milyonlarca öğrencinin merakla beklediği 2020 MEB sınav takvimi henüz yayınlanmadı. Sınav takviminin önümüzdeki haftalarda açıklanması bekleniyor. Resmi olarak sınav takvimi yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.