Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 13.01.2021 22:44
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 13.01.2021 22:58
ABONE OL

'nın başkenti ’de kara saplanan yiyecek kamyonu landı!

’nın başkenti 'de kara saplanan bir yiyecek kamyonu landı. Yağmacıların, aracın arka kapısını zorlayarak açmalarının ardından yaklaşık 20 ton yiyeceği çaldıkları bildirildi. Görüntülerin kameraya yansıdı.

Avrupa'da yağma!

İspanya'nın başkenti Madrid'de kara saplanan bir yiyecek kamyonu yağmalandı.

20 TON YİYECEK ÇALDILAR
İspanya'nın başkenti Madrid'in Moratalaz bölgesinde yiyecek yüklü bir kamyon, yoğun kar yağışı nedeniyle yolda kalmasının ardından yağmacıların saldırısına uğradı. Yağmacıların, aracın arka kapısını zorlayarak açmalarının ardından yaklaşık 20 ton yiyeceği çaldıkları bildirildi.

Çalınan yiyecekler arasında meyve, sebze, yoğurt, tatlı ve içeceklerin olduğu açıklandı.

ŞOFÖR ÖLÜMLE TEHDİR EDİLDİ
Kamyon sürücüsü polise verdiği ifadesinde, karda mahsur kaldıktan sonra teknik yardım talebinde bulunduğunu ve aracı terk ederek eve gitmeye karar vermesinin ardından yağmanın başladığını ifade etti. Sürücü, ilerleyen saatlerde aracı kontrol etmek için olay yerine döndüğünü fakat hiçbir şey yapamadığını, hatta bazı yağmacılar tarafından ölümle tehdit edildiğini belirtti.

Kamyonun yağmalandığı anlar ise çevrede bulunan kişiler tarafından anbean telefon ile kaydedildi.

KAR YAĞIŞI İSPANYA'YI ETKİSİ ALTINA ALDI
Öte yandan Filomena fırtınası ile birleşen yoğun kar yağışı İspanya'da hayatı olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Son gelen bilgilere göre ülkenin değişik yerlerinde 4 kişi kar yağışı nedeniyle hayatını kaybetti.