Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 27.03.2020 Gazete
ABONE OL

Dünya saati bu yıl evde

'nın () doğal alanların ve türlerin yok oluşuna dikkat çekmek için yaptığı etkinlik olan "Dünya Saati", bu yıl tüm dünyada, Cumartesi akşamı 20.30-21.30 saatleri arasında gerçekleşecek.

Dünya saati bu yıl evde
Dünya Doğayı Koruma Vakfı'nın () doğal alanların ve türlerin yok oluşuna dikkat çekmek için yaptığı etkinlik olan "Dünya Saati", bu yıl tüm dünyada, Cumartesi akşamı 20.30-21.30 saatleri arasında gerçekleşecek. Etkinlikler salgın nedeniyle evlerde yapılacak ve dijital mecralardan paylaşılacak. Ülkemizde, WWFTürkiye'nin öncülük ettiği "Dünya Saati" Garanti BBVA ve Panasonic Life Solutions Türkiye'nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.