Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 26.03.2020 Gazete
ABONE OL

'e 8 yıl önce rapor sunulmuş! "7.5 milyon insan ölecek..."

Almanya Başbakanı ve 'ne tam 8 yıl önce sunulan ile çok sayıda hazırladığı 2012 tarihli rapor ortaya çıktı. Raporda, "Virüs 7.5 milyona yakın Almanın hayatına mal olabilir" ifadelerine yer verildi...

7.5 milyon insan ölecek
Almanya Başbakanı ve 'ne tam 8 yıl önce sunulan Robert Koch Enstitüsü ile çok sayıda hazırladığı 2012 tarihli rapor ortaya çıktı. Raporda "Mutasyona uğramış, yeni SARS-Coronavirüs, Güneydoğu Asya'daki bir hayvan pazarından çıkacak. Tüm dünyayı saracak. 3 yıl sürecek. İki kez mutasyona uğrayacak. Aşısı üç yılda ancak bulunacak. Bir kez hastalanan, iyileşmiş olsa bile yine etkilenebilecek. Virüs 7.5 milyona yakın Almanın hayatına mal olabilir. Daha etkin koruyucu önlemler almalıdır" ifadeleri yer aldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.