Bugünkü
Takvim

'li avcı 'da uzun boynuzlu dağ keçisi avladı

'li avcı , eşi ile birlikte 'a geldi. İz alıp ava çıktı. Boynuz uzunluğu 130 santimetre olan 9 yaşındaki bir dağ keçisini avladı. Daha önceki yıllarda avlanan avcıların rekorunu tazeledi. Bu arada dağ keçisini kaçak avlayanlara yaklaşık 26 bin TL cezai işlem uygulanıyor.

ABONE OL
Keçi inadı
ABD'li avcı , eşi ile birlikte 'a geldi. İz alıp ava çıktı. Boynuz uzunluğu 130 santimetre olan 9 yaşındaki bir dağ keçisini avladı. Daha önceki yıllarda avlanan avcıların rekorunu tazeledi. Bu arada dağ keçisini kaçak avlayanlara yaklaşık 26 bin TL cezai işlem uygulanıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.