Bugünkü
Takvim

Nissan'ın eski 'su soruşturmasında yeni bilgi, fotoğraf ve görüntüye ulaşıldı

Nissan'ın eski 'su 'un, ev hapsinde tutulduğu 'dan 'a üzerinden kaçmasına ilişkin soruşturmada yeni bilgi, fotoğraf ve görüntüye ulaşıldı.

ABONE OL
İşte o görüntü
Nissan'ın eski 'su 'un, ev hapsinde tutulduğu 'dan 'a üzerinden kaçmasına ilişkin soruşturmada yeni bilgi, fotoğraf ve görüntüye ulaşıldı. 29 Aralık'ta Ghosn'la birlikte 'ye 05.30'da iniş yapan vatandaşı Michael T. (60) ile Lübnan vatandaşı Z.'nin (61) yer hizmetleri aracılığıyla yurda giriş yaptıkları ortaya çıktı. Saat 10.00'da pasaport çıkış işlemlerini yaptırarak 12.20'de Lübnan Hava Yolları'na ait uçakla Türkiye'den ayrıldıkları anlaşıldı.


ABD'li Michael T. ile Lübnanlı George Antoine Z.'nin 'ndaki görüntüleri ortaya çıktı.Ghosn'un eşi Garole Ghosn, Lübnan'a daha önce gitmiş, kaçışı organize etmişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.