Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 31.08.2019 19:20
  • Son Güncelleme: 31.08.2019 19:20

'nde askeri tatbikata hazırlanıyor

Deniz Kuvvetleri Komutanı Hanzadi, 'nde askeri tatbikat düzenleyeceklerini bildirdi. İranlı komutan, 4 gün sürecek tatbikatın devamının Hazar Denizi'ne kıyısı olan ülkelerin iş birliğine bağlı olduğunu ifade ederek, denizlerde güvenliğin sağlanması ve terörle mücadele için bu tür faaliyetleri sürdüreceklerini aktardı.

İran'dan kritik hamle! Hazar Denizi'nde...

'dan suları ısındıracak bir hamle geldi. İran Deniz Kuvvetleri Komutanı Tuğamiral , ülkenin kuzeyindeki 'nde askeri tatbikat düzenleyeceklerini bildirdi.

Hanzadi, İran medyasında yer alan açıklamasında, Hazar Denizi'nde yakın bir zamanda "Kalıcı Kuvvet ve Güvenlik" adıyla askeri tatbikat düzenleyeceklerini belirtti.

"TERÖRLE MÜCADELE İÇİN BU TÜR FAALİYETLER SÜRECEK"
İranlı komutan, 4 gün sürecek tatbikatın devamının Hazar Denizi'ne kıyısı olan ülkelerin iş birliğine bağlı olduğunu ifade ederek, denizlerde güvenliğin sağlanması ve terörle mücadele için bu tür faaliyetleri sürdüreceklerini aktardı.

Hanzadi, Hazar'a kıyısı olan ülkelerle de ortak askeri tatbikatlar düzenlemeyi istediklerini kaydetti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.