Bugünkü
Takvim

Bayan sızıntı!

Trump’ın özel asistanı Madeleine, basına bilgi sızdırdı. Skandal ortaya çıktı. ‘Bayan sızıntı’ görevi bıraktı.

Bayan sızıntı!
ABD Başkanı Donald Trump, en yakınındaki isimden ağır darbe aldı. Trump, 2016'da göreve başlamasından bu yana özel asistanlığını yapan Madeleine Westerhout'un (28) ihanetine uğradı. Sekreter, dün istifa ederek görevini bıraktı. Trump'ın makam odası Oval Ofis'in hemen karşısında bulunan Westerhout'un ani istifasına yol açan şey ise ortaya çıktı. Sekreterin, Trump'ın ailesi ve Oval Ofis faaliyetlerine ilişkin gazetecilere bilgi sızdırdığı saptandı. Bir Beyaz Saray yetkilisi, "Westerhout'un Beyaz Saray'a dönmesine izin verilmeyecek" ifadelerini kullandı.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.