Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 30.08.2019 19:25
  • Son Güncelleme: 30.08.2019 19:25

Son dakika: askerleri AA foto muhabirini başından yaraladı

askerleri Şeridi'nde görev yapan Anadolu Ajansı (AA) foto muhabiri 'ı kauçuk kaplı mermiyle başından vurdu. Cadallah'a olay yeri yakınındaki noktasında müdahale yapılırken, durumunun iyi olduğu belirtildi.

İsrail askerleri AA foto muhabirini başından yaraladı

'nin doğusundaki barışçıl gösterilerini takip eden foto muhabiri Cadallah, askerleri tarafından kauçuk kaplı mermiyle alnından yaralandı.

Cadallah'a olay yeri yakınındaki noktasında müdahale yapılırken, durumunun iyi olduğu belirtildi.

AA foto muhabirlerinin çoğu Gazze sınırında 30 Mart 2018'den bu yana devam eden Büyük Dönüş Yürüyüşü gösterileri sırasında İsrail'in saldırılarında yaralandı. Bunlardan biri de .

İlk olarak 25 Mayıs 2018'de göğsüne göz yaşartıcı gaz kapsülü isabet eden Cadallah, bir ay sonra bu kez mermi parçasıyla elinden yaralandı. Cadallah ayrıca 22 Mart 2019'daki gösteriler sırasında da yaralandı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.