Bugünkü
Takvim

Sigara mı mu?

Teknik Direktörü Maurizio Sarri'nin başı sigara bağımlılığı ile dertte. Juventus Başkanı , zatürre olduğu için bir süredir takımının başında yer alamayan 60 yaşındaki teknik direktörden sigarayı bırakmasını istedi. Ancak bu teklif reddedildi. Sarri'nin cevabı nedeniyle bir hayli sinirlenen Agnelli'nin Sarri'yi gönderebileceği iddia edildi. Günde 3 paket sigara içen Sarri'nin sağlık durumu ve imajını haklı biçimde olumsuz etkilediği için Juventus'un geri adım atmayacağı belirtildi.

SIGARA MI JUVE MI?
Juventus Teknik Direktörü Maurizio Sarri'nin başı sigara bağımlılığı ile dertte. Başkanı , zatürre olduğu için bir süredir takımının başında yer alamayan 60 yaşındaki teknik direktörden sigarayı bırakmasını istedi. Ancak bu teklif reddedildi. Sarri'nin cevabı nedeniyle bir hayli sinirlenen Agnelli'nin Sarri'yi gönderebileceği iddia edildi. Günde 3 paket sigara içen Sarri'nin sağlık durumu ve imajını haklı biçimde olumsuz etkilediği için Juventus'un geri adım atmayacağı belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.