Bugünkü
Takvim

ile eşi Kate 73 sterlinlik uçak biletiyle yolculuk yaptı! zor durumda kaldı

ile eşi Kate’in 73 sterlinlik uçak biletiyle yolculuk yapması, ’yi zor durumda bıraktı....

Jetgiller!

İngiltere'de kraliyet tahtının ikinci varisi ve Cambridge Düşesi eşi ile çocukları Norwich kentinden İskoçya'ya ucuz havayolu şirketi Flybe ile uçtu. Şirketin internet sitesine göre Norwich-Aberdeen uçuş bileti 73.05 sterlin (yaklaşık 513 TL).

Prens William'ın kardeşi ve Sussex Düşesi Markle'ın 11 gün içinde dört kez özel uçakla seyahat etmesi kamuoyunda tepkilere neden olan durum, tekrar gündeme geldi. Temmuz'da Instagram hesabında "Dünyamızda 7,7 milyar kişi yaşıyor. Her bir seçim, her bir karbon ayak izi, her bir eylem fark yaratır" diyen Prens Harry, sosyal medyada iki yüzlü olmakla suçlandı, sert eleştirildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.