Bugünkü
Takvim

Trump Başkanı 'ı hedef aldı

Trump aynı!

ABD Başkanı , çelişkili açıklamalarına bir yenisini daha ekledi. Huawei için 'satışına engel olmayacağız' dedikten 12 saat sonra, "Huawei çok tehlikeli, ulusal güvenliğimiz için onlara izin vermeyeceğiz" demişti. Trump, şimdi de yakın dostu Başkanı 'ı hedef aldı. Powell'ın için çok önemli olduğunu defalarca söyleyen Trump, dün yine herkesi şaşkına çevirdi. Trump, "Ona güvenmiyorum! Bugüne kadar yanlış olduğunu söyledi ve bizi sadece yüzüstü bıraktı. ABD tarihindeki en yüksek dolar dedi. Şimdi farklı konuşuyor. En büyük problemimiz Powell" açıklaması yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.