Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 22.08.2019 00:17
  • Son Güncelleme: 22.08.2019 00:18

: Şehitlerimizin kanı siyasi bölücülerin ellerinde de var

Büyük Birlik Partisi () Genel Başkanı , "Şehitlerimizin kanı sadece tetiği çeken teröristlerin ellerinde değil onlara her türlü desteği sağlayan, arka çıkan ve sahiplenen siyasi bölücülerin ellerinde de vardır." ifadesini kullandı. 'na destek veren Destici, Kıran Harekatı ve başta olmak üzere teröre karşı kahramanlık destanı yazarak mücadeleye devam eden güvenlik güçlerine diledi.

Şehitlerimizin kanı siyasi bölücülerin ellerinde de var

Genel Başkanı , 'ın ilçesinde gerçekleştirilen terör operasyonunda 3 askerin teröristlerle çıkan çatışmada şehit olması üzerine yazılı açıklama yaptı.

Şehit olan 3 kahraman Mehmetçik'e Allah'tan rahmet, yaralı askere acil şifalar temenni eden Destici, şehitlerin aileleri ve yakınları başta olmak üzere silahlı kuvvetler mensuplarına ve necip Türk milletine başsağlığı diledi.

Destici, açıklamasında şunları kaydetti:

"Terörü ve terör örgütlerini destekleyen siyasi bölücülüğün adresi HDP'li sözde belediye başkanlarının görevden uzaklaştırılmalarını demokrasi, seçim, seçmenin tercihi gibi birtakım kelimelerin arkasına sığınarak eleştiren ya da ikircikli davranan siyasi partiler, onların sözcülüğünü, savunuculuğunu yapan ya da şu anda bağımsız hareket eden siyasetçiler şunu bilsinler ki, şehitlerimizin kanı sadece tetiği çeken teröristlerin ellerinde değil onlara her türlü desteği sağlayan, arka çıkan ve sahiplenen siyasi bölücülerin ellerinde de vardır.

Demokrasi ve insan hakları konusunda gerçekten samimi iseler teröre, teröriste ve onların sözcülüğünü, savunuculuğunu yapan siyasi bölücülere karşı da birlikte net tavır gösterme kararlılığında olmalıdırlar."

Destici, ve başta olmak üzere teröre karşı kahramanlık destanı yazarak mücadeleye devam eden güvenlik güçlerine diledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.