Bugünkü
Takvim

ve 'da Türk düşmanlığı hortladı

Türk düşmanlığı, ve ’da hortladı...

Kundakçılar
'nin ​Selanik Ticaret Ataşesi Serkan Buralı'ya ait diplomatik plakalı araç, kent merkezindeki evinin önünde kundaklandı. Kısa süre sonra da yaklaşık 1 kilometre uzaklıktaki bir noktada kentteki uluslararası bir kuruluşta çalışan Türk kadına ait aracın üzerine benzin dökülerek yakıldı. , kundaklamaları kınadı.
'nın​ Hessen eyaletinin Kassel kentindeki Diyanet İşleri Türk İslam Birliği'ne (DİTİB) bağlı Merkez Camii'ne saldırı gerçekleştirildi. Cemaatin olmadığı saatlerde yapılan taşlı saldırı sonucu, binanın camları kırıldı. İçeriye giren Türk düşmanları, Kur'an-ı Kerim'i yırtıp yerlere attı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.