Bugünkü
Takvim

Trump'ın danışmanı olan kızı Ivanka Trump Dünya Bankası Başkanlığı teklifini geri çevirdi

Ivanka Trump: Babamın Dünya Bankası Başkanlığı teklifini geri çevirdim.

Başkan olmam
Başkanı , Beyaz Saray danışmanı olan kızı Ivanka Trump'a, Dünya Bankası Başkanlığı'nı önerdi. Gözler Ivanka Trump'a çevrildi. Ivanka Trump, babasına bu işle ilgilenmediğini, yönetimdeki görevinden memnun olduğunu söyleyerek teklifi reddettiğini ifade etti. Trump ayrıca ABD Hazine Bakanlığı Uluslararası İşlerden Sorumlu Müsteşarı David Malpass'ın Dünya Bankası Başkanlığı'na aday gösterilmesi sürecinde rol aldığını da sözlerine ekledi. Malpass'ın Başkan Trump'a, ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin ve kızı Ivanka tarafından önerildiği iddia ediliyordu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.