Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 01.12.2018 07:03
  • Son Güncelleme: 01.12.2018 07:41

Maduro’dan Başkan Erdoğan'ın ziyareti öncesi büyük jest

, G-20 Liderler Zirvesi’nin ardından ağırlayacağı ’ın ziyareti öncesi jest yaptı. Başkent Caracas’taki ’nün iki okulu Maarif Vakfı’na devredildi. Okullar, eğitimine Türkiye’den gönderilen öğretmenler ile faaliyetine devam edecek.

Yeni Şafak'ın haberine göre, Arjantin'deki G-20 Liderler Zirvesi'nin ardından 2 Aralık'ta Venezuela'ya geçecek Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın ziyareti öncesi önemli bir jest yapıldı. Nicolas Maduro'nun devlet başkanlığını yürüttüğü Venezuela, ülkesindeki FETÖ/PDY iltisaklı okulları, Türkiye Maarif Vakfı'na devretti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.