Bugünkü
Takvim

tahtı bırakıyor

, hareketlendi. ’in tahtı oğlu ’a bırakacağı iddia edildi...

Tahtına bahtına
Gelecek hafta 70 yaşına girecek olan için BBC bir belgesel hazırladı. Prens Charles'ın televizyonda yayınlanan belgeselinde dikkat çeken başlıklar yer aldı. 92 yaşındaki sonrasında tahtı oğlu William'a bırakacağı konuşulan Charles, bu iddiaları yalanladı. Charles "Ben kral olduğum zaman, şu an konuştuğum konular hakkında yorum yapmayı bırakacağım. Çünkü aptal değilim. Tahta geçersem suya sabuna dokunmayan bir monarşi üyesi olacağım" dedi. Bu arada bir anda Charles'ı öven belgesellerin üst üste yayınlanması "Elizabeth, tahtı bırakacak" söylentilerini beraberinde getirdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.