Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 13.10.2018 15:06
  • Son Güncelleme: 13.10.2018 16:14

: Trump'tan açıklaması: Çok ağır cezalar uygularız!

... Başkanı , İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra kaybolan Suudi muhalif gazeteci hakkında yeni bir açıklamada bulundu. Trump, Kaşıçı'nın kaybolmasının arkasında Suudilerin olması durumunda çok ağır cezalar uygulayacaklarının sözünü verdi.

Trump'tan Cemal Kaşıkçı açıklaması

Başkanı , İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra kaybolan Suudi muhalif gazeteci hakkında yeni bir açıklamada bulundu. Trump, Kaşıçı'nın kaybolmasının arkasında Suudilerin olması durumunda çok ağır cezalar uygulayacaklarının sözünü verdi.

KRAL SELMAN İLE GÖRÜŞECEK

ABD Başkanı Donald Trump, İstanbul'da kaybolan Suudi gazeteci Kaşıkçı hakkında Suudi yetkililerle temas halinde olduğunu belirtti.

Dün yaptığı açıklamada da Trump, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın akıbetiyle ilgili olarak Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz ile görüşeceğini söyledi.

2 EKİM'DEN BERİ HABER ALINAMIYOR

Suudi reformistler için önemli bir platform olan Al Watan gazetesine katkı veren ve Batı medyasında ile ilgili haberleriyle tanınan Kaşıkçı'dan, 2 Ekim'de resmi işlemler için Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğuna girdikten sonra haber alınamamıştı.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.