Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 16.05.2018 22:28
  • Son Güncelleme: 16.05.2018 22:32

Netanyahu'nun oğlu Instagram'dan 'ye küfür etti

'nin 'deki katliama sessiz kalmamasını hazmedemeyen İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu'dan sonra oğlu 'da Türkiye’ye yönelik küstah bir paylaşımda bulundu. Yair Netanyahu paylaşım sonrası Instagram hesabını kapattı.

Netanyahu'nun oğlundan skandal Türkiye paylaşımı

ve İsrail arasındaki diplomatik gerilim devam ederken, İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu'nun oğlu Yair'den skandal bir Türkiye paylaşımı geldi.

, Instagram hesabının hikaye bölümünden, "F... Turkey"yazan ve içinde Türk bayrağı yer alan bir görsel paylaştı.Yair Netanyahu bu iğrenç paylaşımı yaptıktan bir süre sonra Instagram hesabını kapattı.

kalan karakter 1000

ado ado

aynı küfü o siyoniste iade ediyorum o siyonist bilsinki birgün türk askeri oraya gelecektir bizim allahtan başka kimseden korkmayız evelallah böyle yetiştik böyle yüce allahın huzuruna gideceyiz filistini birgün siyonistler terk rdeceklerdir o elçilikler açılırsa işimiz zor olacak amam olacak

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.05.2018 09:12
vatan vatan

ULAN KÖPEK TERÖRİSTLER SİZİ TÜRKİYE OLARAK TÜKÜRÜĞÜMÜZLE BOĞARIZ.HER ŞEYİN BİR ZAMANI VAR TERÖRİST İSRAİL.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 17.05.2018 09:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.