Bugünkü
Takvim

Sniper korkusu!

ve ’ın düğün güzergahında bir saldırısının olabileceği iddia edildi... MI6’nın bu konuda bazı duyumlar aldığı ve önlem için 3 bin 200 polisin görev yapacağı açıklandı

Sniper korkusu!
Kraliyet ailesinin en gözde bekarı olan 'nin düğünü sadece 'de değil dünyanın birçok ülkesinde merakla bekleniyor. 'taki düğün için hazırlıklar büyük bir hızla sürerken, İngiliz İstihbarat Servisi MI6'nın bir raporu, büyük paniğe neden oldu... Düğün için Windsor sokaklarından geçecek olan Prens Harry ve nişanlısı 'a, sniper () saldırısı gerçekleşebileceğini bir rapor haline getiren MI6, çalışmalarını bu bölge için yoğunlaştırdı. 2 bin polisin görev yapacağı güzergah için ilave bin 200 polis daha görevlendirilecek. Özellikle 'te büyük bir endişenin hakim olacağı ve her evde birer polisin görevlendirileceği belirtildi. 19 Mayıs Saat 13: 00'dan itibaren Castle Hill, High Street, Sac Sokağı, Kings Yolu, Albert Yolu, Long Yolu ve sonunda Windsor Castle'a ulaşacak olan çifte bir suikast planının olduğu ve keskin nişancının kimliğinin de belirlendiği iddialar arasında. 'da kraliyet korumasının eski başkanı Dai Davies, "Koruma açısından Windsor High Street'in kullanılması endişe verici. Bir güvenlik problemi yaşanırsa, önlem alınamaz" dedi. 25 dakikadan kısa sürmesi planlanan yol boyunca, halkın çifte yakınlaşmasının da kesinlikle engelleneceği açıklandı.


SAKIN EVLENME

19 Mayıs'ta dünyaevine girmeye hazırlanan Prens Harry ve Meghan Markle'ın ilişkisinde sorunlar yaşadığı iddia edildi. Meghan Markle'ın üvey erkek kardeşi Thomas Markle Junior, Prens Harry'e bir mektup gönderirken, evliliğinin kraliyet tarihindeki en büyük hata olacağını söyledi. Hatta bu evliliğin engellenmesi için bir dizi adımda bulunduğu belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.